Soutěž Rozkvetlé město 2021 se uskuteční i letos

Město České Budějovice se opět rozhodlo podpořit snahy občanů o zkrášlování městského prostředí, a to uspořádáním soutěže „Rozkvetlé město“.

Do soutěže se během května až srpna může přihlásit každý, kdo rád pečuje o květinovou výzdobu svého okna či balkónu s adresou v katastru města České Budějovice.

 

foto: město České Budějovice

728x90

Máte zálibu v pěstování okrasných rostlin? Pakliže ano, máte možnost spojit svůj koníček s možností vyhrát zajímavé finanční částky, přihlaste se do soutěže Rozkvetlé město! 

Jak se přihlásit do soutěže?

Do soutěže se mohou přihlásit jak pěstitelé pěstující květiny na soukromém pozemku, tak i na pozemku ve vlastnictví statutárního města České Budějovice.

Účastník se může zapojit do soutěže tak, že na e-mailovou adresu rozkvetlemesto@c-budejovice.cz odešle soutěžní fotografii vlastní kvetoucí květinové výsadby. Dále v emailu uvede adresu, na které se nachází květinová výsadba a kontaky v podobě jména, příjmení a telefonního čísla.

Další možností zapojení do soutěže je odevzdání řádně vyplněné přihlášky a fotografií květinové výzdoby na podatelně Magistrátu města České Budějovice. Předtištěná přihláška je k dispozici na Informačním centru Českobudějovického magistrátu. Soutěžící si přihlášku může stáhnout a vytisknout, odkaz naleznete v dolní části této stránky. 

Do soutěže se lze hlásit od 17. 5. do 15. 8. 2021, vyhodnocení proběhne do konce září 2021.

O jaké částky soutěžíme?

Soutěž je nově rozdělena do dvou kategorií:

1) Rozkvetlé okno

2) Volná kategorie (zahrnující předzahrádky domů, květinové záhony a ostatní kreativní květinovou výsadbu)

Finanční výhry jsou následující:

Kategorie rozkvetlé okno:

1. místo: 10 000 Kč
2. místo: 7 000 Kč
3. místo: 5 000 Kč
4. místo: 3 000 Kč
5. místo: 2 000 Kč

Volná kategorie:

1. místo: 10 000 Kč
2. místo: 7 000 Kč
3. místo: 5 000 Kč
4. místo: 3 000 Kč
5. místo: 2 000 Kč

Květinová výzdoba přihlášená do soutěže musí být viditelná z veřejně přístupného místa. V případě, že na soutěžní fotografii bude zachyceno více květinových výsadeb, je nutno označit (např. zakroužkováním) květinovou výsadbu, která má být v soutěži hodnocena.

Odesláním přihlášky účastník souhlasí se zpracováním osobních údajů obsažených v přihlášce. Soutěž probíhá na území statutárního města České Budějovice.

         

zdroj: město České Budějovice

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x