Waldviertlerská kamenná pyramida

Mystické místo, tajemná stavba, jediná svého druhu v Evropě. Najdeme kousek od našich jihočeských hranic. Cesta z Českých Budějovic sem trvala hodinku a kousek.

Prehistorická pyramida, která možná pamatuje Kelty, i něco mnohem dřív. Velké bohužel, že se o pyramidu zatím více nikdo nezajímal, aby zjistil, jaké tajemství pod sebou ukrývá.

Přesné stáří není známo, nenašly se zde žadné nástroje nebo zbytky keramiky. Odhaduje se ale na ca 2000 let. Vysoká je 7m, spodní základna je široká 14m. Skládá se ze čtyř kamenných kruhů postavených na sobě. Ty mohou představovat 4 živly (od spoda zemi, vodu, oheň a vzduch). Také může jednoduše ztvárňovat spojení mezi nebem a zemí.

Její účel je neznámý, ale pyramida je průsečíkem mezi dvěma energetickými přímkami a jedná se opravdu o silný energetický bod. Pokud pyramidu obejdete 4x dokola proti směru hodinových ručiček, můžete cítit určité vibrace, či přechod z jedné polarity do druhé.

 

Od místa parkování se jedná o zhruba 15 minutovou, nenáročnou procházku. Ale připravte se, že u samotné pyramidy strávíte pak hodinu jak nic 🙂

 

Snad se toto místo dostane více do povědomí a odhalíme její tajemství.

 

Vaše Máma z Budějc

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x