Tragická nehoda na Strakonické ulici v Českých Budějovicích

České Budějovice – Mladá žena s vozem narazila do kovové konstrukce. 

foto: Policie ČR

Od ranních hodin vyšetřovali českobudějovičtí dopravní policisté několik nehod, které značně komplikovali provoz v krajské metropoli. V 07:00 hod. přijali informaci o vážné nehodě na Strakonické ulici, ve směru Vltava – střed a obchodními domy Sconto, Terno a Möbelix. Po příjezdu na místo záchranáři zjistili, že řidička (roč. 1987) osobního vozidla tovární značky Fiat Stilo Combi, před sedmou hodinou jela po zmíněné komunikaci, kdy pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem a stavu mokré silnice, kde přejížděla z jednoho jízdního pruhu do druhého a dostala smyk, poté vjela vpravo mimo vozovku, kde narazila do kovového zábradlí mostní konstrukce a stožáru trakčního vedení. Poté vlivem nárazu vypadl motor s převodovkou a vůz se odrazil do středu vozovky. Těžce zraněnou ženu vyprostili hasiči, ale již při této akci nejevila známky života. Zasahující zdravotníci poté museli konstatovat úmrtí.

Provoz na této velmi frekventované trase byl omezen na více jak dvě hodiny.

Další nehody řešila Policie na Okružní silnici, v ulici J. Boreckého, křižovatka Strakonická x Průběžná, Mánesova x Na Dlouhé louce.

Připomínáme všem řidičům, aby dbali zvýšené opatrnosti a vzhledem k předpovědi meteorologů k očekávanému chladnému počasí nadcházejícího víkendu, doporučujeme aby počkali s přezutím zimních pneumatik na letní.

zdroj:  Policie ČR

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x