Vážná nehoda u Boršova. Při čelní srážce dvou aut zemřela žena

Boršova nad Vltavou – Tragická nehoda se stala v sobotu okolo 16. hodiny na silnici z Českých Budějovic do Českého Krumlova. Po střetu dvou vozidel zemřela jedna žena.

foto: HZS Jihočeského kraje
foto: HZS Jihočeského kraje

Vážná dopravní nehoda se stala na silnici I/3 u Boršova nad Vltavou. Řidička (nar. 1966) vozidla značky Audi jela ve směru od Kamenného Újezdu na České Budějovice a z dosud nezjištěných příčin přejela do protisměru, kde se čelně střetla s vozidlem značky Mercedes, které řídil muž (nar. 1963). Oba řidiči jeli ve vozidlech sami.

Po střetu dvou vozů zůstala v jednom zaklíněná zraněná řidička. Profi hasiči ze stanice České Budějovice ji vyprostili, bohužel lékař Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje konstatoval smrt. Zraněného řidiče druhého auta odvezla Zdravotnická záchranná služba. Obě auta hasiči dále zajistili protipožárním opatřením, provozní látky na silnici zasypali sorbentem. Silnice byla uzavřena, Policie České republiky stanovila objízdnou trasu. Úklid vozovky zajistila profi jednotka ze stanice Suché Vrbné. Přesné příčiny a okolnosti této nehody nyní zjišťují českobudějovičtí  dopravní policisté.

 

zdroj: HZS Jihočeského kraje, Policie ČR

Sdílejte

Líbí
5 1 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x