Vážné nehody na koloběžkách ve městě

České Budějovice – Svědci popsaných nehod, ozvěte se Policii. 

Českobudějovičtí policisté ze Skupiny dopravních nehod žádají případné svědky níže uvedených nehod, aby se nám ozvali na Územním odboru České Budějovice, Dopravní inspektorát, Skupina dopravních nehod, Plavská 2, České Budějovice, telefon 974 226 588 nebo na linku tísňového volání 158.

Dne 8. června 2022 v 15:15 hod., v Českých Budějovicích, na cyklostezce mezi ulicemi Průběžná a Čéčova, jely na sdílené koloběžce dvě dosud neustanovené mladé dívky, které se střetly s protijedoucí cyklistkou. Aniž by poskytly zraněné ženě první pomoc, s koloběžkou po chvíli odjely a nehodu neohlásily na Policii České republiky. Strážcům pořádku se podařilo zajistit kamerové záznamy, kde je popsaná situace nahraná – viz příloha. Svědci či přímo samotné dívky, se mohou nahlásit policistovi nprap. Janu Mandíkovi.

foto: Policie CR
foto: Policie CR

V té souvislosti žádáme případné svědky, aby se ozvali nprap. Františku Peškovi.

 

Zároveň připomínáme, že jízda na sdílených koloběžkách, kterou jsou provozovány v krajském městě, je povolena osobách starších 18 let a pouze pro jednu osobu!!!

Dopravní policisté v posledních týdnech vyšetřují zvýšený počet obdobných nehod. Jen svou opatrností a obezřetností zamezíte vzniku nehodových dějů.

 

zdroj: Policie.cz

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x