Výzva svědkům dopravních nehod

České Budějovice – Vaše svědectví pomůže s objasněním popsaných nehod.

Českobudějovičtí dopravní policisté vyšetřují několik dopravních nehod, kde žádají o vaše svědectví, které přijmou na územním odboru České Budějovice, dopravní inspektorát, skupina dopravních nehod, Plavská 2, České Budějovice, tel. 974 226 588 nebo na lince tísňového volání 158.

V době od 29. srpna 2023 19:11 hod. do 31. srpna 2023 17:15 hod., v Českých Budějovicích, v ulici Dlouhá, na parkovišti u OD Vltavín, zřejmě cyklista jedoucí na jízdním kole či koloběžce, poškodil zaparkované osobní vozidlo tovární značky BMW 530 D, černé barvy, na pravé straně a poté z místa ujel. Případ vyšetřuje nprap. Bc. Tomáš Fišer.

Dne 7. září 2023 v 09:45 hod., v Českých Budějovicích, ulice Dolní u domu č. 2102/2 se u železářství DUPI střetl cyklista se stojícím vozidlem tovární značky Škoda Yeti. Po nárazu do vozidla však cyklista nepočkal na místě a odjel. K popisu muže: cca 40 let, vyšší postavy, bez vlasů, oblečen ve světlém tričku a tmavých kraťasech, jedoucí na modrém jízdním kole bez dalších markantů. Případ vyšetřuje nprap. Mgr. Eliška Kroutlová.

Dne 8. září 2023 v 11:27 hod., v Českých Budějovicích, ulice J. Boreckého, na chodníku u vchodu do OD TESCO, dosud neznámý řidič s blíže nezjištěným motorovým vozidlem, poškodil elektrický rozvaděč (tzv. kapličku) a poté z místa nehody odjel. Případ vyšetřuje nprap. Bc. Ondřej Vyšín.

Dne 9. září 2023 v době od 13:30 hod. do 18:30 hod., v obci Svatý Ján nad Malší u rodinného domu č. 22, jel dosud neznámý řidič blíže nezjištěného motorového vozidla, poškodil zaparkované osobní vozidlo tovární značky Škoda Octavia, světle modré barvy a poté z místa ujel. Případ vyšetřuje nprap. Filip Zeman.

Děkujeme za vaši pomoc.

 

por. Bc. Milan Bajcura

 

Sdílejte

Líbí
5 2 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x