jedna z místností v domě

Ženy provozem privátů si přišli na miliony

České Budějovice – Posvítili si na poskytovatelky erotických služeb. 

Českobudějovičtí kriminalisté opět dokázali, že vždy odvádí výbornou práci. Několik měsíců řada kriminalistů velmi intenzivně a důsledně pracovala na případu souvisejícím s poskytováním erotických služeb.

Ve středu se jim podařilo zadržet a obvinit dvě ženy, které v této oblasti pracovaly. Obě ženy (35 a 33 let) kriminalisté obvinili z trestného činu kuplířství. Starší z žen tuto trestnou činnost páchala minimálně 1,5 roku, posledních cca 6 měsíců pak spolupracovala s druhou obviněnou.

jedna z místností v domě
foto: Policie ČR

Jak se kriminalistům podařilo zjistit, starší z žen pracovala jako poskytovatelka erotických služeb a to v Pardubicích nebo v Českých Budějovicích ve dvou pronajatých bytech. Byt v Českých Budějovicích pak opustila a pronajala si menší dům v jedné obci u Českých Budějovic. Kromě toho, že inzerovala poskytování vlastních erotických služeb, rozhodla se ještě inzerovat na různých internetových stránkách nábor dívek na erotický privát. V obou pronajatých objektech tak současně bydlelo dalších 4 – 5 dívek, které ženě za pronájem pokoje platily částku 1 500 korun za každý den, kdy v bytě, resp. domě „pracovaly“. Peníze od nich žena vybírala v hotovosti. Protože se její „podnikatelská činnost“ více a více rozšiřovala, začala časem spolupracovat s druhou obviněnou, která inkasovala peníze od dívek v druhém pronajatém objektu. Zisk si dělily rovným dílem. Pachatelky dívkám sháněly klienty, přitom občas i ony poskytovaly klientům erotické služby. Dívky však také rozhodně nezahálely – samy si aktivně klienty vyhledávaly. Pachatelky přitom nezajímalo, kolik klientů dívky za den obslouží, zajímal je počet dnů, který v pronajatých bytech, resp. domě „odpracovaly“.  Dívky měly pro své klienty stanovenou pevnou taxu, která se zvyšovala, pokud klient vyžadoval speciální služby.  Jejich klientelu tvořili především muži z České republiky. Kněžky lásky používaly různá „umělecká jména“ a aby se klientům neokoukaly, ženy je střídavě přesouvaly mezi Pardubicemi a Českými Budějovicemi. Po určité době pak s některými ukončily spolupráci a našly dívky nové.  Lákaly je na vysoké výdělky. Obě obviněné zajišťovaly dívkám veškerý servis – různé nákupy, úklid, praní ručníků a ložního prádla. Platily nájemné za pronajaté objekty. Jen kondomy si dívky musely hradit ze svých peněz.

Ve středu 12. května však spadla pomyslná klec, když provedli kriminalisté současně dvě domovní prohlídky – v bytě v  Pardubicích a také v domě v obci u Českých Budějovic. V jednotlivých objektech objevily sexuální pracovnice a zároveň zadrželi obě pachatelky.  Obě byly obviněné z trestného činu kuplířství. Ženy měly jasný společný záměr – získat majetkový prospěch z prostituce provozované jinými osobami. Starší žena si touto nelegální činností vydělala více než 3 000 000 korun. V jejím případě se tak jedná o zločin, za který jí v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na osm let. V případě mladší ženy se jedná o přečin (čistý zisk u ní nepřekročil částku 1 000 000) a ve vězení tak může strávit až čtyři roky. Obě jsou vyšetřovány na svobodě.

 

zdroj: Policie ČR

728x90

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x