Agresivní cizinec napadl na čerpací stanici muže

České Budějovice – Pokud pachatele poznáváte, kontaktujte policii. 

Českobudějovičtí kriminalisté se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při ztotožnění neznámého cizince, který se dne 14. listopadu 2022 na jedné benzinové čerpací stanici v Českých Budějovicích dopustil trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví.

Společně s dalším útočníkem fyzicky napadli jiného muže a způsobili mu zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Navíc mu poškodili oblečení.

 

foto: Policie ČR

Kriminalisté již znají totožnost dalších dvou aktérů incidentu. Nicméně se doposud nepodařilo ustanovit muže v klobouku s tmavým plnovousem, který měl na sobě oblečené tmavé kraťasy a mikinu s kapucou se světlými doplňky na zádech. Z dosavadního šetření vyplývá, že měl tento muž mluvit pravděpoodně ukrajinsky nebo jiným východoevropským jazykem. V případě jeho dopadení a prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky. 

Pokud muže na zveřejněném videozáznamu či na  fotografiích poznáváte nebo o něm máte jakékoliv informace, volejte, prosím, na telefonní číslo 974 226 333 nebo přímo na linku 158. Obrátit se můžete také na jakoukoliv policejní služebnu. 

 

zdroj: Policie ČR

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x