Další ročník soutěže Rozkvetlé město začne v květnu

S blížícím se jarem připravuje odbor správy veřejných statků další ročník oblíbené soutěže Rozkvetlé město.

Ta začne 17. května a skončí 15. srpna a opět bude rozdělena do dvou kategorií. V jedné budou hodnoceny květiny zdobící okna a balkóny, druhá kategorie bude zacílena na předzahrádky domů, květinové záhony a další kreativní výtvory obyvatel Budějovic.

„Letošní ročník má dvě novinky. Soutěžící se mohou zapojit podáním předtištěné papírové přihlášky, kterou si vyzvednou a poté odevzdají s fotografiemi květinové výzdoby v městském informačním centru v budově radnice. A stále samozřejmě trvá účast v soutěži přes počítač tak, že pošlou své kontaktní údaje a fotografie vlastní květinové výsadby na e-mailovou adresu rozkvetlemesto@c-budejovice.cz .

Další příjemnou zprávou je, že se do květinové hry mohou zapojit i lidé, kteří se starají a zkrášlují pestrobarevnou výzdobu na městských pozemcích, čímž dojde k ocenění jejich snahy o zušlechťování veřejného prostoru,“ říká náměstek primátora Ivo Moravec. I letos se bude soutěžit o zajímavé finanční ceny. Za první místo bude v obou kategoriích 10 tisíc korun, za druhé 7 tisíc, za třetí 5 tisíc, za čtvrté 3 tisíce a za páté místo budou 2 tisíce korun. Pokud Vás soutěž zajímá, sledujte městský Facebook.

 
 

zdroj: město České Budějovice

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x