Další zastávka: Budějce! Street Floorball League míří na jih

Předposlední turnaj je na programu v rámci letné série Street Floorball League 2022. Hrát se bude v Českých Budějovicích, kde se souboje pod širým nebem uskuteční na náměstí Přemysla Otakara II. Parádní den nečeká ale jen přihlášené týmy, nýbrž také diváky a všechny návštěvníky akce. Hrát se bude už v sobotu 20. srpna.

Zápasy se naplno rozběhnou v dopoledních hodinách. Nejprve však všechna družstva musí projít registrací, která začíná od 9.30. Následně tak budou moct odstartovat základní skupiny i bohatý doprovodný program pro všechny přítomné.

Týmy se poperou o dárkové poukazy nebo vstupenky na světový šampionát mužů, který letos hostí Švýcarsko. Účastníci zároveň dostanou udržitelné medaile, které byly vyrobeny z rozbitých florbalových míčků nebo čepelí.

Stejně jako na předchozích turnajích SFL se rozhodně nebudou nudit ani fanoušci. Na místě bude připraveno občerstvení všeho druhu a bude se soutěžit o hodnotné ceny. Jednou z nich je například dres české florbalové reprezentace. Partneři projektu si ovšem připravili i spoustu dalších zajímavých aktivit, ať už se týkají sportu či charitativních účelů.

Klání v Českých Budějovicích je již pátým ze série letních turnajů Street Floorball League 2022. Akce na náměstí Přemysla Otakara II. se uskuteční v sobotu 20. srpna, přičemž závěrečný turnaj je v plánu o týden později v pražském OC Arkády Pankrác.

Událost najdete zde: https://www.budejcezadarmo.cz/udalosti/street-floorball-league-2022-ceske-budejovice/

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x