Město začalo s výzdobou na Vánoce

 

Letošní novinkou bude osvícení vánočních stromů v Kalištích na točně MHD, na sídlišti Máj v ulici Antonína Barcala a v Suchém Vrbném v parku ulice Libušina. 

 

„Sváteční výzdoba bude rozšířena a doplněna o vánoční motivy na Lannově třídě směrem k nádraží a dále také na Zátkově nábřeží u KD Slavie. Celkem bude letos v Budějovicích svítit devět stromů,“ říká náměstek primátora Ivo Moravec.

foto: c-budejovice.cz

Vloni byla výzdoba doplněna na nábřeží slepého ramene Malše, v ulicích U Černé věže a Piaristická, u vjezdu do centra ulicí Karla IV. Prostor přechodu Lannova a Na Sadech byl osazen novými moderními prvky a došlo k nasvícení tří vzrostlých stromů na Mariánském náměstí, na sídlišti Vltava střed i u pomníku J. Žižky na náměstíčku Novohradská x Žižkova.

„Chceme, aby si lidé i v této složité době Vánoce užili. Mnoho akcí pořádaných městem, jako například hojně navštěvovaný přílet anděla, jsme v důsledku epidemické situace museli zrušit. Bohatým nasvícením se snažíme připomenout, že tyto svátky jsou nádherné a aby se právě tak na ně všichni pokusili dívat,“ dodává náměstek.

 

zdroj: c-budejovice.cz

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x