Nehoda u Hubenova uzavřela komunikaci

Český Krumlov – Střet dvou vozidel zastavil provoz na mezinárodní silnici. 

 

foto: Policie CR
foto: Policie CR

Dnes v 12:15 hod. se na křižovatce silnice I. třídy č. 3 a místní komunikace vedoucí k firmě Prefa Hubenov střetla dvě osobní vozidla. Na místo byly vyslány všechny složky Integrovaného záchranného systému, kdy přítomní svědci sdělovali, že jsou zde zraněné osoby. Na místo jako první z hlídek dojeli policisté obvodního oddělení Kaplice, kteří zajistili prvotní šetření a po příjezdu dopravních policistů z Českého Krumlova odkláněli provoz, neboť vzhledem k havarovaným vozidlům byl průjezd zcela znemožněn.

Specialisté ze Skupiny dopravních nehod ohledáním nehody prokázali, že řidička osobního vozidla tovární značky Citroën C5 jedoucí ve směru od Kaplice na Kaplici – Nádraží v místě výše uvedené tříramenné křižovatky odbočující vlevo, pravděpodobně nedala přednost v jízdě protijedoucímu osobnímu automobilu HYUNDAI IX 20, jedoucí ve směru od Kaplice – Nádraží na Kaplici, kdy při tomto došlo ke střetu levých předních částí uvedených vozidel. Osobní automobil HYUNDAI IX 20, byl po střetu odražen vpravo mimo komunikaci na sloup telefonního vedení, který byl poškozen – vytržen z patky. Na místě zraněné osoby převzala osádka Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje a převezla je do nemocnice.

Provoz na této velmi frekventované mezinárodní trase byl zastaven na cca 90 minut, poté jej zprovoznili.

V té souvislosti připomínáme na bezpečnost jízd v zimních podmínkách a obezřetnost při odbočování, uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura.

 

zdroj: Policie ČR

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x