Nemocnice České Budějovice převzala od společnosti LINET hlavní cenu za vítězství v anketě Nemocnice ČR 2020

Nemocnice České Budějovice, a.s. byla nejlépe hodnocenou nemocnicí v rámci celé České republiky. Uspěla v hodnocení spokojenosti a bezpečnosti pacientů, zaměstnanců a také v kategorii finanční kondice a stala se tak absolutním vítězem pro rok 2020. 

Jsem velmi rád, že jsme se mohli osobně potkat a předat Nemocnici České Budějovice, a.s. hlavní cenu za výhru v námi pořádaném hodnocení Nejlepší nemocnice ČR v roce 2020,“ uvedl Daniel Vavřina, zakladatel HealthCare Institute o.p.s.

Obchodní ředitel společnosti LINET Zdeněk Grimm předal do rukou primáře Anesteziologicko-resuscitačního oddělení MUDr. Richarda Tesaříka nové lůžko pro intenzívní péči Eleganza 5. 

„Jsem nadšený, že vítězem v anketě HCI je právě Vaše nemocnice. Přeji Vám, aby se Vám dařilo  i v následujících letech a doufám, že v poskytování kvalitní a bezpečné péče napomáhají i naše lůžka,“ doplnil ředitel Grimm. 

Generální ředitel Nemocnice České Budějovice, a.s. Michal Šnorek poděkoval HealthCare Institute o.p.s. za ocenění, kterého si českobudějovická nemocnice velice váží. „První místo v anketě Nemocnice ČR 2020 je oceněním práce našich zaměstnanců. Přijímáme jej s velkým respektem, čelní pole je velmi vyrovnané a není jednoduché zvítězit. Velice děkujeme společnosti LINET za lůžko Eleganza 5. Jde o lůžko nejvyšší kvality, které rozšíří naše vybavení intenzivní péče. Lůžko umístíme na našem Anesteziologicko-resuscitačním oddělení, které sloužilo a stále slouží jako covidová jednotka,“ sdělil generální ředitel Šnorek. 

 

zdroj, foto: Jihočeský kraj

TRENDY svítidla

Sdílejte

Napsat komentář