Ohlédnutí za Společenským večerem klubu dárců krve s hostem Petrou Janů

Dne 4.3 .2022 proběhl již 5 ročník Společenského večera klubu dárců krve v Českých Budějovicích. Klub dárců krve byl založen v roce 1992 a čítá cca 30 členů. Večerní zábava která byla i pro širokou veřejnost byla zahájena jako tradičně v 19:00 hodin. Tentokrát v KD Včelná.

Celým večerem provázel Jarda Pavlík. K poslechu a tanci hrála kapela Mašinka a hlavní host večera byla úžasná Petra Janů která zazpívala hity jako Motorest nebo jakou to máme mládež.

Jelikož se blížilo MDŽ tak každá dáma, slečna nebo paní dostali na večeru jako pozornost krásný tulipán.

Proběhlo i předání darů :
ředitelce Červeného kříže Haně Vacovské za zvládnutí pomoci v rámci Covid opatření, pomoci při tornádu na Moravě a momentální situaci při zvládání pomoci uprchlíkům z Ukrajiny.
Více informací na. www.cckcb.cz

Martině Koudelkové z  Centra BAZALKA, o.p.s. pro které jsme letos opět dražili krásný dort. Vybrané peníze půjdou na  pomůcky pro klienty stacionáře. Tentokrát se dortík vydražil za krásných 7.500.-
Více informací na. www.centrumbazalka.cz

 

Petře Janů za naprosto skvělé vystoupení.
Všichni se také mohli těšit na soutěže o ceny které byly velmi zajímavé.
Hlavní cena byla pobyt pro dva v Hotelu Bobík ve Volarech.
Zábava se skvěle vydařila.

Udělat něco pro dárce tak aby vstupné odpovídalo jejich daru krve není jednoduché. Proto si klubu dárců krve v Českých Budějovicích cení pomoci sponzorů, díky kterým mohli nabídnou velmi příjemnou zábavu. Za to všem moc děkují.

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x