Policisté zadrželi na náměstí mladíka, který si nechtěl nasadit roušku

V sobotu odpoledne na náměstí v Českých Budějovicích skupina mladých lidí nerespektovala vládní nařízení. Mladík který neměl nasazenou roušku a na výzvy Policie si ji odmítl nasadit byl zadržen. Roušku si odmítla nasadit i přítomná žena, která se s muži zákona přela o dodržení bezpečné vzdálenosti a odmítala, aby se k ní přiblížili. Proti ní policie sílu nepoužila.

Foto,video: Facebook/Magdalena Mili Kohoutová
foto: Facebook/Magdalena Mili Kohoutová

(zásah Policie je kolem 6 minuty videa) 

„V sobotu 13. března po 16. hodině zajistili policisté na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích dvě dospělé osoby. Ty opakovaně neuposlechly výzvy policistů. Po provedení potřebných úkonů byly propuštěny. Oběma případy se v současné době zabývají policisté z obvodního oddělení České Budějovice,“ shrnula mluvčí jihočeských policistů Štěpánka Schwarzová.

 

Na facebookové skupině: Jsem z Budějc se hned v sobotu po zákroku Policie strhla debata, jak celá situace začala.

“Dělali tam dost bordel, lezli po kašně a házeli po sobě hlínu a kytky z truhlíků , myslím že by je sebrali covid- necovid”  píše Pavla Krenkova v komentářích.

Další z komentářů od Denisa Gashi “Šla jsem zrovna okolo, oni tam házeli petardy a dělali tam opravdu nepořádek, hned vedle kočárku mi hodil petardu, tak se mají aspoň chovat normálně, pokřikovali atd.”

 

foto,video: Facebook/Magdalena Mili Kohoutová

zdroj: FB Jsem z Budějc, Policie CR

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x