Sprejeři řádili v Budějcích

České Budějovice – Pomozte policistům objasnit případ sprejerství.

Policisté z obvodního oddělení v Českých Budějovicích řeší od 7. prosince 2019 případ poškození cizí věci. Neznámý pachatel v době od 01:55 hod. do 02:05 hodiny v ulici Česká nastříkal na fasádu domu č,p. 62 černou, stříbrnou a bílou barvou nečitelný nápis o rozměru 150 x 550 cm, dále pak na fasádu domu č.p. 64 nastříkal další nečitelný nápis o rozměru 75 x 50 cm. Celková škoda, kterou svým jednáním způsobil, dosáhla výše 7 000 korun. Policistům se provedeným šetřením podařilo zajistit fotografie z kamerového záznamu, na kterém jsou zachyceny dvě osoby – muž a pravděpodobně žena, které by mohly policistům pomoci případ objasnit.

Muž na fotografii byl oblečený do dlouhých kalhot světlé barvy a do tmavé péřové bundy, měl zimní čepici tmavé barvy, na nohou černobílé boty a na zádech batoh tmavě šedé barvy. Druhá osoba je s největší pravděpodoboností žena, která měla oblečenou zimní bundu světlé barvy, světlé dlouhé kalhoty a tmavé zimní kotníkové boty, na hlavě měla nasazenou čepici s předním kšiltem světlé barvy. Na zádech nesla batoh tmavé barvy a přes rameno měla zavěšenou tašku černé barvy.

Pokud poznáváte osoby na fotografiích, kontaktujte, prosím,policisty na čísle 974 226 700 nebo přímo na linku 158. Za spolupráci děkujeme.

Zdroj: www.policie.cz

Sdílejte

Líbí
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x