Taneční Netro Life Radio splnilo přání svých posluchačů. Užít si ho nově můžete i na internetu

Noví moderátoři, hostující DJs, rozhovory se zajímavými osobnostmi, rozšiřující se obchodní tým… a především pak rostoucí posluchačská základna. Netro Life Radio, které vysílá z Českých Budějovic, má za sebou první měsíce ostrého provozu. A start to nemohl být lepší. Lidé, kteří milují taneční muziku, si rádio našli a potvrdili tak, že o takto orientovanou stanici je zájem.

Posluchači nám neustále píší, dávají nám zpětnou vazbu, vytváří živou hmotu… Co je ale nejdůležitější – poslouchají nás. Pravidelně a kolikrát i velkou část dne. To je pro nás krásná vizitka a hnací síla. Samozřejmě máme radost z toho, že už nyní se kolem nás tvoří pevná fanouškovská základna. Snažíme se být tím nejlepším možným rádiem, které nezklame,“ říká majitel Pavel Konopa.

Rádio je možné si naladit na 100,8 FM. Důležitou novinkou je, že se nyní dá poslouchat i on-line. „Přišlo nám obrovské množství vzkazů a e-mailů, kdy si lidé přáli, aby nás mohli poslouchat kdekoliv, nejenom v jižních Čechách. Rozhodli jsme se proto spustit on-line vysílání přes server www.play.cz. Jsme nyní rádio, které si můžete užít po celém světě, byť důležité je pro nás regionální ukotvení,“ zdůrazňuje Pavel Konopa.

Další novinkou je propojení a aktualizace rádio data systému – RDS. Co to znamená? Že vám autorádio prozradí název písničky, která na stanici právě běží. Můžete tak získat řadu skvělých tipů na super muziku!

A řada skvělých hudebních tipů chodí i do samotného studia. Celkem jsou jich již tisíce. „Děkujeme všem, že nám pomáhají program Netro Life Radia obohatit. Snažíme se tipy opravdu číst a do vysílání zařazovat! Možné jsou také skladby na přání. Komunikace s moderátorem funguje přes e-mail studio@netroliferadio.cz,“ dodává provozovatel Netro Life Radia, které rozšířilo tým o nové dva moderátory – Adélu Cinklovou a Andre Morettiho.

Spolu s růstem došlo i ke zvětšení týmu obchodníků, kteří se vedle větších inzerentů snaží dát prostor i menším firmám. Jinými slovy… do Netro Life Radia mají dveře otevřené všichni, stačí se ozvat!

Součástí programu jsou i rozhovory s hosty, což je oblast, kterou Netro Life Radio hodlá do budoucna rozvíjet.

Odkazy na on-line poslech:

http://icecast9.play.cz/netro-life-radio.mp3 – 192kbps

http://icecast9.play.cz/netro-life-radio.aac – 64kbps

 
 

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x