V Českém Krumlově nalezli ostatky ohořelého lidského těla.

Český Krumlov – Ostatky lidského těla byly nalezeny ve čtvrtek ráno u lávky v městské části Latrán v Českém Krumlově. Podle prvních zjištění policie bylo tělo nalezeného člověka vážně poškozeno a zcela zničeno požárem. Zatím není jasné, zda šlo o úmyslný čin nebo neštěstí. 

foto: Policie ČR
foto: Policie ČR

Vyšetřovatelé se zaměřují na identifikaci oběti a zjištění okolností, které k její smrti vedly. Je také nutné zjistit případné stopy nebo důkazy, které by mohly vést k pachatelům.

Na místě byla zajištěna řada stop a předmětů, které budou podrobeny dalšímu odbornému zkoumání. Vyšetřovatelé také zahájili průzkum v okolí místa, kde byly ostatky nalezeny, aby zjistili, zda se tam nachází další důkazy či informace související s případem.

Vyšetřovatelé spolupracují s hasiči, aby zjistili příčinu požáru. Průběžně se také provádí soudní pitva, která by měla poskytnout další informace o příčině smrti a identitě oběti. Kriminalisté provedou rovněž důkladné ohledání místa činu a budou hledat případné důkazy nebo stopy.

Policie vyzývá veřejnost, aby pokud má někdo jakékoli informace týkající se případu, okamžitě kontaktovala místní kriminální policii nebo použila bezplatnou linku tísňového volání. V současné době je případ otevřený a kriminalisté se snaží získat co nejvíce informací, které by mohly pomoci v rozuzlení tohoto tragického případu.

 

zdroj: Policie ČR

Sdílejte

Líbí
5 1 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x