V nejbližších dnech najdou Jihočeši ve schránkách OČKOnoviny. Nabídnou jim přehledné informace o očkování proti covidu-19

V nejbližších dnech najdou Jihočeši ve schránkách OČKOnoviny.

Přehledně informovat obyvatele o očkování proti covidu-19 v Jihočeském kraji. To je hlavním cílem regionálních novin OČKO, které již v nebližších dnech zamíří do schránek Jihočechů. Jejich distribuci připravuje Jihočeský kraj spolu s Českou poštou. Sdělil to hejtman Martin Kuba.

V nejbližších dnech najdou Jihočeši ve schránkách OČKOnoviny. Nabídnou jim přehledné informace o očkování proti covidu-19

Součástí OČKOnovin jsou například informace o bezplatné lince Jihočeského kraje určené k pomoci s registrací dříve narozených občanů na očkování. Dále pak grafický model fungování vakcíny proti covidu-19 či zajímavé rozhovory s lékaři nebo prvními naočkovanými seniory. Chybět nebude ani oblíbená křížovka,“ nastínil Kuba s tím, že v každém okrese bude součástí novin aktuální mapa, ze které zájemci zjistí, jak se dostanou na nejbližší očkovací místo.

Podle hejtmana tyto noviny obdržela Česká pošta z tiskárny v úterý 26. ledna. Zhruba tři dny je potřeba na jejich roztřídění a rozeslání do jednotlivých jihočeských okresů. Následně se pak budou distribuovat do schránek domácností.

  

zdroj: Jihočeský kraj

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x