Výlet do Putimi

     Tip na tento výlet nám dala jedna mladá maminka z Vodňan – naše kamarádka. Jedná se o docela malou rodinnou ZOO – minizoo, která se nachází v Putimi. Můžete zde vidět klokana, plazy, pavouky, pštrosa, pávi, papoušky, nosály a mnoho dalších zvířátek. Tento výlet je rozhodně vhodný pro rodiče s malými dětmi. V areálu minizoo se mohou děti vyřádit na houpačkách, prolézačkách, trampolíně a pískovišti. A co víc, vstup je ZDARMA. Ovšem přimlouváme se za jakýkoliv, byť sebemenší finanční příspěvek. Zvířátka vám udělají radost – udělejte radost i vy jim.

(více informací zde)

     Pokud již budete v Putimi, bylo by jistě škoda se trochu touto hezkou obcí neprojít. Každý správný Čech zná Švejka. Právě zde se natáčela část filmu o tomto vojáčkovi, který tak trochu nedobrovolně navštívil místní četnickou stanici. Na domě je pamětní deska, která tuto událost připomíná. Určitě narazíte na bronzovou sochu švejka, která je těsně před mostem, po kterém chodil sem a tam. Dojděte se také podívat k místnímu kostelu, který je vidět do širokého okolí. Pokud chcete na nenáročný a pohodový výlet, navštívit obec s klidnou atmosférou, určitě doporučujeme.

     Námi doporučená cesta. Svoje auto zanechte na parkovišti uprostřed obce, projděte kolem bývalé četnice přes most k minizoo, a poté zpátky přes most projít uličkou do kopce ke kostelu, a odtud sejdete zpátky ke svému autu.

Sdílejte

Líbí
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x