Hledají se svědci nočního incidentu na Máji

České Budějovice – Rodinné setkání skončilo rvačkou, tři muži jsou v nemocnici a dva v policejní cele. 

Kriminalisté z Českých Budějovic vyšetřují od nočních hodin napadení několika mužů, pravděpodobně  při setkání širšího kruhu rodiny před smutečním obřadem.  K napadení došlo na českobudějovickém sídlišti Máj, krátce po jedné hodině ranní.

foto ilustrační

V místě události zasahovalo několik policejních hlídek a hlídek strážníků. Záchranáři po prvotním ošetření převezli do nemocnice s vážnými zraněními tři muže. Policisté na místě zadrželi dva podezřelé muže (kolem 30 let), nyní jsou v policejní cele. Do ranních hodin na místě činu pracovaly dvě výjezdové skupiny kriminalistů, provedly ohledání místa a zajištovaly stopy. Následovat budou výslechy svědků a zúčastněných osob. Policisté a strážníci zajišťují v místě a okolí zvýšený výkon hlídkové služby.

Incident několika můžů se odehrál na sídlišti Máj v noci ze soboty na neděli, několik miut po jedné hodině v ulici V. Volfa před domem č. 19. Kriminalisté hledají možné svědky. Každý kdo napadení mezi muži viděl, jedno jestli z ulice, balkonu či oken domu, ať kontaktuje policii na lince 158. Konflikt mohl také někdo fotit či natáčet. Všechny tyto záznamy jsou pro kriminalisty důležité.

 

zdroj: policie.cz

Sdílejte

Líbí
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x