Jeden z největších novoročních ohňostrojů bude opět v Protivíně

První lednový den příštího roku bude v Protivíně na Písecku patřit velkému novoročnímu ohňostroji, návštěvníci se mohou těšit i na bohatý kulturní program.
 
Novoroční XIX. ohňostroj a příjemný podvečer v Protivíně se uskuteční na Masarykově náměstí.
 
Aby si ušetřili stres s parkováním, a mohli si vychutnat třeba horký punč, místo auta mohou zvolit cestu vlakem. České dráhy kromě pravidelných spojů z Českých Budějovic, Strakonic nebo Písku vypraví z jihočeské metropole do Protivína i posilový vlak.
foto: cd.cz
foto ilustrační / zdroj: pexels.com
foto: MěKS Protivín

Největší novoroční ohňostroj odstartuje v Protivíně 1. ledna 2023 v 18 hodin. Z Českých Budějovic vyjedou vlaky v 16:04, další 16:52 a posilový spoj v 16:31. V tomto posilovém vlaku, který zastaví například i ve stanici Zliv nebo Číčenice, je povinná rezervace. Ta je bezplatná a cestující si ji mohou zakoupit při nákupu jízdenky v pokladně ČD nebo na www.cd.cz.

Na zpáteční cestu vyrazí posilový vlak v 18:50, směrem do Českých Budějovic jedou další spoje v 18:33 nebo v 19:26. Vlaky ze Strakonic do Protivína vyjedou v 16:07 a 17:06, z Protivína pak směr Strakonice pojedou v 18:34 a v 19:26. Z Písku vyjede spoj směr Protivín v 17:08, na cestu zpět se pak vydá v 18:33.

Ve všech vlacích ČD platí běžný tarif, v posilových vlacích ve spojení s bezplatnou místenkou. Podrobný jízdní řád naleznete zde na stránce.

Pro nejrychlejší přístup a nejlepší výhled na ohňostroj doporučujeme návštěvníkům zvolit k výstupu zastávku Protivín zastávka.

 
Program:
16.45 – 17.45 hod. Kabát revival Plzeň
17.45 hod. Pozounové trio
Novoroční projev starosty
18.00 hod. XIX. PROTIVÍNSKÝ OHŇOSTROJ

Hudba:

Sleeping Sun – Nightwish

Still Loving You – Scorpions

zdroj: MěKS Protivín, cd.cz, 

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x