Soutěž Rozkvetlé město 2020

Město České Budějovice se opět rozhodlo podpořit snahy občanů o zkrášlování městského prostředí, a to uspořádáním soutěže „Rozkvetlé město“.

Do soutěže se může až do srpna přihlásit každý, kdo rád pečuje o květinovou výzdobu svého okna či balkónu s adresou v katastru města České Budějovice.

 

🌺 Až do 14. srpna se mohou milovníci zahradničení a okrasných zahrádek zapojit do soutěže vyhlášené městem o zajímavé finanční ceny Rozkvetlé město. Soutěží se ve dvou kategoriích. V první se hodnotí květinové výsadby zdobící okna domů či balkonů, druhá kategorie cílí na rozkvetlé předzahrádky domů, květinové záhony a ostatní kreativní výzdoby viditelné z volně přístupného prostranství. Letos může vyhrát vyšší počet výherců vyšší finanční ceny. 💲
1. místo je v obou kategoriích deset tisíc korun
2. místo sedm tisíc
3. místo pět tisíc
4. tři tisíce
5. místo dva tisíce korun
Účastník se může zapojit do soutěže tak, že na mailovou adresu: rozkvetlemesto@c-budejovice.cz odešle fotografii vlastní kvetoucí květinové výsadby.🌷

Dále v e-mailu uvede adresu, na které se nachází květinová výsadba a kontaktní údaje: jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mailovou adresu.

Květinová výzdoba přihlášená do soutěže musí být viditelná z veřejně přístupného místa. V případě, že na soutěžní fotografii bude zachyceno více květinových výsadeb, je nutno označit (např. zakroužkováním) květinovou výsadbu, která má být v soutěži hodnocena.

zdroj: c-budejovice.cz

Sdílejte

Líbí
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x